Hizmetlerimiz

Tecrübeli ve uzman kadromuzla iskele kurulum ve söküm işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Flanşlı (örümcek) İskele

Flanşlı İskele Sistemi, döşeme altında taşıyıcı iskele veya cephelerde çalışma iskelesi olarak kullanılır. Burkulmayı önleyen çelik döküm başlıklar ile bağlantı yapılır.
Tek bir çekiç darbesi ile kolayca kurulup sökülür. 
İstenilen yükseklikte ve genişlikte emniyetle kullanılabilir.
Dikmeler 0,5 metre ile yatay eleman bağlandığında, 6 ton taşıma kapasitesine sahiptir.Yürüme platformları güvenlik için ferfore delikli olarak üretilir. Yürüme platformları özel bağlantı kilidi ile sisteme güvenli bir şekilde monte edilir.

Güvenlikli (alman) iskele

Cephe İskele Sistemi; çerçeve elemanı, yatay-diyagonal eleman, yürüme platformları, kapaklı platformlar ve tozluk elemanlardan oluşur. Çerçeve birleştirme elemanı, çerçeveye hidrolik sistem boğma yapılarak kenetlenmiştir, deformasyon durumunda değiştirilebilir. Duvar bağlantı elemanları ile 102 m yüksekliğe kadar güvenle kurulur. Her katta çelik yürüme platformları ile güvenli çalışma ortamları sağlar. Kapaklı platformlar ile kat geçiş emniyeti sağlanır. Merdiven sistemi menteşeli ve katlanır aparatlıdır, kapaklı platform ile mono blok halde çalışır. Yürüme platformları güvenlik için ferfore delikli olarak üretilir. Yürüme platformları özel bağlantı kilidi ile sisteme güvenli bir şekilde monte edilir..